Saç ekimi antalya

Saç Ekiminde A’dan Z’ye Hizmet

Antalya’da saç ekimi yapıyoruz. Milyonlarca turistin ve plaj tutkunlarının uğrak merkezi Antalya’dır. Şehrimizde saç ekimi alanındaki çalışmalarımız devam etmektedir. Halk arasındaki tabiri ile “kellik” sorununuza kökten çözüm üretmekteyiz. Ayrıca uzun yıllardır devam ettiğimiz sektörde atılımlarımıza, teknolojinin son donanımlarını da eklemekteyiz. Üstelik, başarı oranı yüksek operasyonlar geröekleştirmekteyiz.

Antalya’da saç ekimi hangi yöntemle yapılmaktadır?

FUE tekniği ağırlıklı olarak kullandığımız yöntemdir. Eğer müşteri talep ederse FUT tekniği ile de saç ekimi yapmaktayız. Firma olarak önerimiz FUE tekniği ile operasyon yapmaktır.

Saç dökülmesi probleminin eşler arasındaki sorunlarını da yakından takip etnekteyiz. Saçların ilk günlerdeki gibi gür ve sık şekilde olmadığı durumlarda çözüm sunuyoruz. Saç dökülmesinden sonra dış görünüşe önem verenlre saç ekimini öneriyoruz. Ayrıca kullanılan bazı ilaç ya da saç çıkaracağını iddia eden yağ losyonlarını önermiyoruz. Çünkü, bu tip ürünlerin bir miktar saç güçlenmesi ve canlanmasını sağlamaktan öteye geçtiğini söyleyemeyiz.

Saç köklerinin olmadığı bir yapı içerisinde saçların tekrar çıkmasının sağlanması, saç ekimi çalışması ile mümkün olacaktır. Antalya’da tarihi ve turistik mekanları gezerken, kliniğimize gelebilir ve bizlerden bilgi alabilirsiniz. Farklı şehirlerden yada ülkelerden gelecek olan misafirlerimiz için ise kliniğimize konaklama, ulaşım gibi pek çok konuda yardımcı olduğumuzu, yoğun bakım ünitemiz ve yatak sayımızın yeterli seviyelerde yer aldığını belirtmek isteriz.

Kaş ekimi nasıl yapılmaktadır?

İki kişi arasında geçen konuşmalarda alışkın olduğumuz tavır, karşıdaki kişinin gözlerinin içine bakmaktır. Bunda pek çok kişi hem fikir olsa gerek. Gözlerin üzerinde bulunan kaşlardaki bazı dökülme, kopma, cansızlık yada kırılma gibi durumları gören kişi problemi aşmak için genelde internetten bazı forumları kullanarak yardım alabilmektedir. Şu yağı kullandım verim aldım bende işe yaradı gibi cümlelerdeki başarı oranı kişiden kişiye değişmektedir.

Kaşlarınızdaki dökülmenin sebebi, kan tetkiklerinin yapılmasından sonra eksik görülen kısımların aşılması için ön tedavi aşamasına geçilmesi ile ilk dereceye atlanabilir. Eğer hastada kaş ekimi için herhangi bir sağlık engeli yoksa ve kendisi en az 18 yaşında ise uzman hekimlerimiz ile birkaç saat içerisinde kaşlarınızdaki ekim çalışmasını tamamlayabiliriz.