Sakal Ekimi Hakkında

Sakal Ekimi Hakkında

Sakal ekimi hakkında bilgi verelim. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak herkesin hakkıdır. Kliniğimiz Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Olası aksaklıklar, beklenmeyen durumlar oluşması ihtimaline karşı, acil müdahale alanında hekimlerimiz 24 saat görev başında bulunmaktadır. Üstelik ameliyathanelerin steril olması, mikrop yada enfeksiyon kapma riskinin olmaması FUE tekniği ile sakal ekimibizler için son derece önemlidir. Ve bu konuda gerekli tüm donanıma sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Antalya’da sizlere hizmet vermeye devam ettiğimizi ve sizlerin sorununa gerekli olan tüm çözüm önerilerimizi anlatmak istediğimizi belirtelim.

Sakallarında ufak ve göze hoş gelmeyen bazı sakalsız bölgelerin oluşması muhtemel olmaktadır. Ya da dökülmenin daha büyük çapta olması bu durumun değişmeyeceğini göstermez. Bazı zamanlar bu durumda sizlerin uykularını kaçıracak ve sosyal hayattan, sevdiklerinizden uzaklaşmanızı sağlayacak kapasiteye geliyorsa eğer, kliniğimizde sadece birkaç seans içerisinde sorunu, sorun olmaktan uzaklaştırmak sizlerin elinizde duran bir seçenektir. Toplumdan uzaklaşmanıza ve bu sorunu gözünüzde büyütmenize asla gerek yoktur. FUE tekniği ile  sakal ekimi yöntemi çok kullanılmaktadır.

Sakal ekimi öncesi ve sonrası neler yapılmaktadır?

Bütün sorularınızı, istekli olarak yanıtlamak istiyoruz. Personelimiz ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz. Erkekler açısından ciddi bir problemdir. Ayrıca, “Kel mi olacağım, eşim, sevdiklerim benimle alay eder mi? ya da benden uzaklaşır mı?” gibi düşüncelerden kurtulacaksınız. Bunun için saç ekim sizin için çare olmaktadır. Son birkaç senedir başarılı sonuçlar aldığımız FUE tekniği ile saç, sakal ve kaş ekimi gerçekleştirmekteyiz. Tüm ekipmanlarımız ile gerekli müdahaleleri yapacak teknik donanıma sahip ekibimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Kaliteli saç ekimi yapmak uzman ekip, steril ortam ve geçmişte yaptığı başarılı sonuçları ile gündeme gelen ekiplerden oluşması son derece önemlidir. Kişinin bütçesini pek fazla sarsmadan, uygun fiyat seçeneklerimiz ile Fue ve fut tekniklerini uygulamaktayız. İsteklerinizi fazlası ile karşılayabilek ekibe sahibiz. Ameliyat öncesi ve sonrakindeki tüm aşamalarda yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.